Strategia skutecznego awansowania dla ambitnych kobiet, które chcą się dowiedzieć, co mogą robić inaczej aby zwiększyć swoje szanse na awans i świadomie wpływać na swoją karierę.

Myślisz o sobie:

  • Pracuję dużo i ciężko, znacznie więcej niż koledzy,
  • Jestem rzetelna i odpowiedzialna,
  • Zostaje po godzinach, kiedy jest taka potrzeba,
  • Jestem wykształcona, kompetentna i inwestuję w dalszy rozwój,
  • Angażuję się w nowe projekty i to ja doprowadzam je do końca,
  • Dostaję świetne oceny od przełożonych.
HR dla firm Wrocław, Szkolenie pracowników Wrocław, Rekrutacja pracowników Wrocław, Szkolenia z zarządzania Wrocław, Szkolenia motywujące Wrocław

A jednak, kolejny raz, to nie TY dostałaś awans tylko twój kolega, chociaż wiesz, że masz znacznie wyższe kompetencje.

Jak to zmieni?

Jeśli chcesz dokądś dotrzeć to najpierw zdecyduj, że nie chcesz stać w miejscu.
Po pierwsze : zdaj sobie sprawę z obecnego położenia
Po drugie: zdecyduj dokąd chcesz dojść
Po trzecie: zacznij przybliżać się do celu.

Przyjdź na szkolenie „ Weź kurs na awans” i zacznij pracować mądrzej !!!

Nie licz na to, że twoja firma czy korporacja wyręczy Cię w planowaniu i realizacji Twojej ścieżki kariery.

Awansowanie to sztuka, której opanowanie zajmie trochę czasu ale zapewni Ci sukces. Nie możesz działać pochopnie, potrzebujesz długofalowego i sprawdzonego planu.

Weź sprawy w swoje ręce i zaufaj ekspertom, którzy wiedzą jak odpowiednio wykorzystać swój potencjał i możliwości w drodze po awans.

HR dla firm Wrocław, Szkolenie pracowników Wrocław, Rekrutacja pracowników Wrocław, Szkolenia z zarządzania Wrocław, Szkolenia motywujące Wrocław

Co da Ci to szkolenie i czego możesz się spodziewać ?

Nauczysz się jak planować swoją karierę w perspektywie czasu, Zbudujesz optymalny plan swojej ścieżki do awansu, Poznasz różne opcje i możliwości awansowania, Nauczysz się radzić sobie ze stereotypami i barierami, Wykreujesz swoją markę w pracy, Poznasz mechanizmy przejmowania i utrzymywania odpowiedzialności ( władzy), Nauczysz się tworzyć sytuacje w których inni dostrzegą Twoje talenty, Dowiesz się które działania mają istotny wpływ na twój awans a które są tylko stratą czasu, Przygotujesz się do ważnych rozmów z przełożonymi, Nauczysz się negocjowa swoje warunki, Nauczysz się zarządza własną energią, emocjami i stresem, Nabierzesz pewności siebie, Dotychczas intuicyjne, nie zawsze skuteczne działania zostaną zastąpisz praktyczną i przemyślaną strategią.

Co wyróżnia to szkolenie?

„Weź kurs na awans” to program, który pozwoli Ci przyjrzeć się sobie jako liderce i rozwinąć wszystkie niezbędne umiejętności aby zapewnić sobie silną pozycję w twojej firmie. To program w którym będziemy pracować z Tobą nad Tobą.

Szkolenie zawiera nie tylko solidną porcję potrzebnej wiedzy, inspirujące przykłady ale przede wszystkim sprawdzone i praktyczne techniki i sposoby umożliwiające awansowanie oraz świadome wpływanie na dalszy rozwój kariery.

Wdrożenie strategii i kroków zawartych w tym kursie pomoże kobietom zbudować swoją pozycję i osiągać kolejne szczeble kariery.

Systematyczność i konsekwencja będą Twoim sprzymierzeńcem.

Nieważne czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, wracasz na rynek pracy czy też chcesz dokonać zasadniczych zmian w swoim życiu zawodowym.

Nauczysz się planowa, organizować i pracować nad sobą tak, aby wyrobić nowe nawyki, które pomogą Ci osiągnąć prawdziwy i zasłużony zwrot w karierze.

Prowadząca: Aneta Ilkiewicz-Krawczyk

Ekspert i praktyk zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, coach ICC i mentor, specjalizuje się w procesach zarządzania karierą.

Przez wiele lat pracowała jak dyrektor HR w międzynarodowych firmach (m.in. dla Velux, Macopharma, Cadbury Polska, Axtone S.A.) w których z powodzeniem wdrażała projekty związane z diagnozą potencjału i rozwojem pracowników.

Obecnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach własnej firmy Platforma Kariery, której jest twórczynią.

Zbudowała także społeczność „Kobieta Pracująca” w której zachęca i motywuje kobiety do podejmowania pracy i realizacji kariery zawodowej.

Występuje gościnnie na wykładach i prelekcjach związanych z rynkiem pracy i karierą m.in. dla WSB, SWPS oraz innych organizacji biznesowych w całej Polsce.

Gdzie?

Warszawa, Centrum ( adres zostanie podany uczestnikom po zakończeniu rejestracji)

Kiedy?

24 lutego 2018 od 9.00 do 16.00

Cena

420 PLN/os.

Cena zawiera: uczestnictwo w szkoleniu, materiały szkoleniowe, diagnostyczny test osobowości w raz z pełnym raportem, praktyczny zestaw wiczeń do wykonania, przerwy kawowe, napoje, przekąski.

Zapisy:

Zarezerwuj sobie miejsce na szkoleniu poprzez wpłatę zaliczki w wysokości:

120 PLN do dnia 15.02.2018 r.

Nr rachunku : 38 1950 0001 2006 7752 9163 0001
Platforma Kariery Aneta Ilkiewicz-Krawczyk
w tytule wpisz: WAW-szkol-2402

Uwaga: ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia zaliczki.


Poniżej znajdą Państwo informację na temat najczęściej wybieranych przez naszych Klientów szkoleń tematycznych:

Twardy HR dla specjalistów

Zapraszamy do poznania i zrozumienia z nami szeregu niezbędnych zagadnień obejmujących...

Czytaj więcej

Weź kurs na AWANS

Strategia skutecznego awansowania dla ambitnych kobiet, które chcą się dowiedzieć, co mogą zrobić...

Czytaj więcej

Zaangażowanie pracowników

Marzeniem każdego pracodawcy są zmotywowani i lojalni pracownicy, tacy, którzy każdego dnia ...

Czytaj więcej

Pracuj Efektywniej

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Iusto deleniti ullam est nulla nesciunt....

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami:

Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Platforma Kariery Aneta Ilkiewicz-Krawczyk z siedzibą w Żerniki Wrocławskie, ul. Jesionowa 8c, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM