Firma powstała z myślą o trafnym połączeniu potrzeb Pracodawców i Pracowników na rynku pracy.

Firma powstała z myślą o trafnym połączeniu potrzeb Pracodawców i Pracowników na rynku pracy. Nasz sukces opieramy na solidnych fundamentach: wiedzy, doświadczeniu i praktyce.

Przez wiele lat budowaliśmy własne kariery w różnych organizacjach, stawialiśmy czoło codziennym wyzwaniom na zmiennym i dynamicznym rynku pracy. Korzystaliśmy ze wsparcia, które oferowały nam firmy rekrutacyjne, konsultingowe i szkoleniowe. Dzięki tym doświadczeniom poznaliśmy blaski i cienie takiej współpracy, co sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby obu stron: Pracodawców i Pracowników.

Stworzyliśmy PLATFORMĘ KARIERY – przestrzeń, gdzie firmy (Pracodawcy) znajdą skuteczne narzędzia i rozwiązania HR, a Kandydaci (Pracownicy) skorzystają z dostępu do profesjonalnych narzędzi rozwojowych, informacji o Pracodawcach, aktualnych trendach na rynku pracy, ciekawych ofertach pracy, staży i praktyk.

Łączymy Pracodawców i Pracowników z pasją.

HR dla firm Wrocław, Szkolenie pracowników Wrocław, Rekrutacja pracowników Wrocław, Szkolenia z zarządzania Wrocław, Szkolenia motywujące Wrocław

Skontaktuj się z nami:

Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Platforma Kariery Aneta Ilkiewicz-Krawczyk z siedzibą w Żerniki Wrocławskie, ul. Jesionowa 8c, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM