Oszczędzaj z nami czas i pieniądze.

Czy wiesz, że nie potrzebujesz zatrudniać sztabu specjalistów HR aby móc wdrożyć skuteczne i sprawdzone narzędzia HR , które znacząco podniosą efektywność Twojej firmy i zwiększą zaangażowanie pracowników?

Skorzystaj z naszych rozwiązań , które przygotowaliśmy dla firm takich jak Twoja.

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw narzędzi HR z którego możesz wybrać to, czego aktualnie potrzebuje Twoja firma. Skorzystaj z doświadczenia naszych praktyków w prowadzeniu skutecznych projektów rekrutacji. Dla Ciebie znajdziemy najlepszych pracowników, z pasją.

Jeśli potrzebujesz szybko profesjonalnej porady, konsultacji bez wychodzenia z biura skontaktuj się z nami za pomocą.


Opisy stanowisk pracy

Jednym z najważniejszych filarów skutecznego zarządzania pracownikami jest właśnie OPIS STANOWISKA PRACY.

Prawidłowo przygotowany i stale aktualizowany jest jednocześnie przydatnym narzędziem w procesach: rekrutacji , planowania rozwoju i ścieżki kariery pracownika.

OPIS STANOWISKA PRACY jest najlepszym źródłem informacji dla Pracownika czego się od niego oczekuje.

Zwykle zawiera cele, zadania, zakres odpowiedzialności oraz szczegółowo określa wymagania dotyczące kwalifikacji, umiejętności i kompetencji niezbędnych na danym stanowisku.

Modele kompetencji

Model kompetencji to nic innego jak zestaw unikalnych dla danej organizacji umiejętności, doświadczeń i postaw, które posiadają, nabywają i rozwijają pracownicy.

Unikalny ponieważ powstaje na gruncie misji i strategii firmy i zgodnie z jej biznesowymi potrzebami pozwala je skutecznie realizować.

Mając odpowiednio zdefiniowany i aktualny model kompetencji potrzebnych w organizacji możemy znacznie skuteczniej zarządzać pozostałymi procesami HR:

 • rekrutacjami
 • ścieżkami kariery
 • szkoleniami
 • oceną
 • motywowaniem
 • wynagradzaniem

Jeśli potrzebujesz opracować i wdrożyć skuteczny model kompetencji dla swojej organizacji skontaktuj się z nami.

Oceny pracownicze

Z własnych doświadczeń (pracownik i przełożony) wiemy, że już na samo hasło “ocena” pracownicy reagują alergicznie.

Bardzo często proces ten kojarzy się z czymś negatywnym, niezrozumiałym i zupełnie zbędnym. Tymczasem…..prawidłowo przygotowany, dopasowany do wymagań organizacji przynosi cały szereg korzyści.

Korzyści dla pracodawcy:

 • lepsze zarządzanie wynikami pracy
 • przesunięcia w organizacji
 • planowanie sukcesji, awansów
 • skuteczniejsze planowanie i wykorzystanie szkoleń

Korzyści dla pracownika:

 • informacja zwrotna o wynikach pracy
 • większa świadomość mocnych i słabych stron
 • awans, nagroda
 • opracowanie ścieżki kariery
 • wzrost motywacji do dalszej pracy

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w obszarze przygotowania i wdrożenia systemu oceny pracowników w twojej organizacji skontaktuj się z nami.

Systemy motywacyjne

Skuteczne motywowanie to jedna z podstawowych funkcji zarządzania pracownikami ale jednocześnie jedna z najtrudniejszych.

Dobrze zaprojektowany i skuteczny system motywujący pracowników w organizacji wpływa bezpośrednio na:

 • pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników
 • realizację celów biznesowych firmy
 • efektywną pracę
 • pracę zespołową
 • rozwój kompetencji
 • wzrost kreatywności i innowacyjności
 • uczciwość i lojalność wobec pracodawcy

Zaprojektuj z nami najskuteczniejszy system motywacyjnych dla pracowników.

W celu uzyskania więcej informacji skontaktuj się z nami.

Szkolenia i coaching

Jeśli potrzebujesz dla swoich pracowników zorganizować skuteczne i efektywne szkolenie, praktyczne warsztaty lub niezapomniany wyjazd integracyjny, skontaktuj się z nami w celu szczegółowego omówienia programu szkolenia w oparciu o potrzeby twojej organizacji.

Przeprowadzimy skuteczne szkolenie w twojej siedzibie lub, jeśli wolisz, poza nią.


Jeśli chcesz zamówić z coaching lub konsultacje dla swoich pracowników skontaktuj się z nami.

Coaching/ konsultacje mogą się odbywać w siedzibie twojej firmy lub w naszym biurze, od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-17.00.

Dedykowane projekty HR

Ile organizacji …

…tyle potrzeb, wyzwań, koniecznych zmian, które trzeba wdrożyć.

Z praktyki wiemy, że nie istnieje jedno uniwersalne narzędzie, które świetnie się sprawdzi w każdej organizacji i w każdych warunkach.

Dlatego każdą firmę traktujemy indywidualnie, wyjątkowo.

Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś rozwiązania, które by ci odpowiadało skontaktuj się z nami bo my, z przyjemnością i prawdziwą pasją przygotujemy rozwiązania w oparciu o twoje indywidualne potrzeby, takie, które przyniosą oczekiwane korzyści w twojej firmie.

Skontaktuj się z nami, dla nas niemożliwe nie istniej 🙂

HR on-line consulting

Potrzebujesz profesjonalnej porady/konsultacji w obszarze HR ? U nas możesz zamówić taką usługę on-line. Opisz swój problem w polu znajdującym się poniżej, podaj nam swój adres mailowy i wyślij wiadomość. Umówimy się na konsultacje w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu, również przez SKYPE’a jeśli tak jest dla ciebie wygodniej. Rozwiążemy twój problem profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Skontaktuj się z nami:

Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Platforma Kariery Aneta Ilkiewicz-Krawczyk z siedzibą w Żerniki Wrocławskie, ul. Jesionowa 8c, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM