Aktywowanie optymalnej motywacji pracowników, czyli jak kreować otoczenie, aby pracownicy czuli się zmotywowani i osiągnęli stan najwyższego zaangażowania.

Dlaczego tak chętnie stosowana metoda „kija i marchewki” nie działa?

No, cóż stosowana jest ona jeszcze w wielu organizacjach ale tylko dlatego, że liderzy nie znają innych sposobów alternatywnych i nie wierzą, że ludzie jednak potrafią i czują się zmotywowani.

Zamiast stosować stare i frustrujące dla obu stron techniki i działające tylko na krótką metę sposoby motywowania pracowników, trzeba poszerzyć swoje horyzonty i pomóc pracownikom odkryć, w jaki sposób ich praca może zaspokoić ich głębsze potrzeby psychologiczne - autonomii, relacyjności i kompetencji. Innymi słowy: motywowanie pracowników nie działa, trzeba się postarać o odpowiedni stan umysłu.

HR dla firm Wrocław, Szkolenie pracowników Wrocław, Rekrutacja pracowników Wrocław, Szkolenia z zarządzania Wrocław, Szkolenia motywujące Wrocław

Badania dowodzą, że takie właśnie działania i przygotowany dla każdej organizacji Program Optymalnej Motywacji pracowników pomoże liderom poprowadzić swoich ludzi w stronę takiej motywacji, która nie tylko wpłynie na zwiększenie ich efektywności w pracy ale znacznie zwiększy ich zaangażowanie i tym samym zapewni głębokie poczucie celu i spełnienia.

Programy Optymalnej Motywacji sprawdzają się w organizacjach na całym świecie i jest to przełomowe rozwiązanie dla liderów, którzy pragną, by ich pracownicy byli właściwie zmotywowani.

Co zawierają takie programy ?

Przede wszystkim działania związane tworzeniem motywujących środowisk pracy, w których pracownicy mają prawdziwe możliwości rozwoju, co w efekcie przekłada się na lepsze wyniki, a tym samym większe zadowolenie klientów.

Działania nakierowane na budowanie nowej kultury relacyjności.

Działania związane ze wspólnym szukaniem i uwypuklaniem tego, co najlepsze jest w pracownikach.

Prowadzenie tzw. rozmów MOCy.

Pomoc pracownikom w dokonaniu przejścia do optymalnej perspektywy motywacyjnej.

Działania związane z eliminowaniem lęku u pracowników i dążeniem do uczucia wolności.

Więcej informacji o programach optymalnej motywacji pracowników... kontakt@platformakariery.eu

Skontaktuj się z nami:

Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Platforma Kariery Aneta Ilkiewicz-Krawczyk z siedzibą w Żerniki Wrocławskie, ul. Jesionowa 8c, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM