Kiedy rozmawiam ze swoimi klientkami o tym jak szukają pracy to najczęściej wymieniają:

Przeglądanie ogłoszeń pracodawców w Internecie

Badania pokazują, że tylko 4 osoby na 100 znajdą pracę w ten sposób.

Losowe wysyłanie dokumentów aplikacyjnych do firm

Skuteczność tej metody to 1 na 1470 kandydatów został w ten sposób zatrudniony.

Odpowiadanie na ogłoszenia w lokalnych gazetach

Od 5 do 20 poszukiwaczy na każde 100 osób być może znajdzie pracę.

HR dla firm Wrocław, Szkolenie pracowników Wrocław, Rekrutacja pracowników Wrocław, Szkolenia z zarządzania Wrocław, Szkolenia motywujące Wrocław

Odpowiadanie na anonimowe ogłoszenia

Cóż, tylko 3 osoby na 100 mogą otrzymać jakąś odpowiedź, zwykle firmy rekrutacyjne budują w ten sposób swoje bazy kandydatów.

Pośrednictwo Urzędu Pracy

Zwykle praca jest mało ambitna, ciężka i mało płatna.

Nie polecam tych metod jako skutecznych, poznaj o wiele lepsze i skuteczniejsze metody szukania pracy takiej, która da Ci satysfakcję, dumę i godne zarobki. Jakie to metody? O tym dowiesz się na moich warsztatach. Zapraszam.

Skontaktuj się z nami:

Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Platforma Kariery Aneta Ilkiewicz-Krawczyk z siedzibą w Żerniki Wrocławskie, ul. Jesionowa 8c, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM