To wspaniałe uczucie wiedzieć, że pomagam kobietom znaleźć pracę.

Każdego dnia, indywidualnie lub w grupie uczymy się jak skutecznie szukać pracy, jak wykorzystać kontakty aby docierać do pracodawców, jak przygotować profesjonalne CV.

Jednym z najważniejszych aspektów w drodze po wymarzoną pracę jest właściwe przygotowanie odpowiedzi na pytania zadawane przez rekrutera. Na moich warsztatach poznasz wszystkie pytania jakie mogą paść podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Będziesz dobrze przygotowana. Dołącz do nas, dołącz do grona Kobiet Pracujących.

HR dla firm Wrocław, Szkolenie pracowników Wrocław, Rekrutacja pracowników Wrocław, Szkolenia z zarządzania Wrocław, Szkolenia motywujące Wrocław

Skontaktuj się z nami:

Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Platforma Kariery Aneta Ilkiewicz-Krawczyk z siedzibą w Żerniki Wrocławskie, ul. Jesionowa 8c, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM