To z jednej strony stała bolączka wielu Pracodawców, Przełożonych, Właścicieli firm, bez względu na jej wielkość czy profil działalności. Z drugiej strony, to jest tytuł bardzo interesującej lektury autorstwa Ferdinanda F. Fournies’a (besteller New York Times’a w kategorii biznes). Lektura obowiązkowa dla tych, którym efektywna współpraca z podwładnymi nie jest obojętna. Autor w bardzo przystępny sposób podaje istotne informacje i wiedzę dotyczącą zarządzania zespołami. Jestem bardzo zaskoczona trafnością i słusznością uwag autora w tej kwestii. Odkąd wpadła mi w ręce ta pozycja to chętnie dzielę się tymi wskazówkami na szkoleniach i warsztatach, które prowadzimy dla osób pełniących role lidera, managera, przełożonego. Zazwyczaj są tak samo mocno zaskoczeni tymi, w sumie oczywistymi informacjami, jak my. Niby wiemy o tym, to jest przecież oczywiste, to nic nowego, autor nie odkrywa Ameryki…… a jednak! Po prostu w natłoku codziennych zajęć i obowiązków, skoncentrowani na dostarczaniu wyników, zapominamy o tych najprostszych mechanizmach. Autor otwiera nam oczy właśnie na te najbardziej oczywiste sprawy. Kilka wybranych z kilkunastu możliwych odpowiedzi autora na postawione w tytule pytanie...

HR dla firm Wrocław, Szkolenie pracowników Wrocław, Rekrutacja pracowników Wrocław, Szkolenia z zarządzania Wrocław, Szkolenia motywujące Wrocław
  • Nie wiedzą , dlaczego powinni to zrobić
  • Nie wiedzą, jak to zrobić
  • Myślą, że coś innego jest ważniejsze
  • Myślą, że właśnie to robią
  • Nikt nie jest w stanie tego zrobić.....

Tych powodów jest znacznie więcej. Znajdziesz je wszystkie w lekturze dlatego serdecznie zachęcamy Cię do sięgnięcia po nią bo warto.

Skontaktuj się z nami:

Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Platforma Kariery Aneta Ilkiewicz-Krawczyk z siedzibą w Żerniki Wrocławskie, ul. Jesionowa 8c, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 16 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM